Warning: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/k/r/u24182/public_html/templates/siteground-j16-45/html/com_content/article/default.php on line 15

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

 


Zväčšiť mapu

 

Ako nás nájdete?

Z Liptovského Mikuláša: 
Smerom na Zuberec po hlavnej ceste popri Tatralandii, cez Liptovsky Trnovec. Pred Liptovskou Sielnicou stale po hlavnej ceste odbočte doprava smerom na Zuberec. Asi po 2 km, za dvomi pravouhlými zákrutami, na malej križovatke odbočte doľava cez lesík. Za ním už vidíte Kvačany. Na začiatku dediny, hneď prvá odbočka vľavo. Po 250 metroch uvidíte tabuľu Privát Janka a oproti cez cestu a malý potôčik sa privát aj nachádza. Vitajte u nás a cítte sa ako doma. Ak ste v Lipt. Matiašovciach tak ste zabudli odbočiť do lesíka :-)

Z Ružomberka: 
Smerom na Bešeňovú popri Hliníku, Prosieku a Liptovskej Sielnici. Na križovatke pri kolibe Gretka odbočte doľava smerom na Zuberec, cez dve pravouhlé zákruty. Na najbližšej križovatke doľava sú Kvačany. Ak ste v Lipt. Matiašovciach tak ste zabudli odbočiť :-)

Zo Zubereca: 
Smerom na Liptovský Mikuláš cez horský prechod Huty až do Liptovských Matiašoviec. Za Liptovskými Matiašovcami asi 1km na malej križovatke odbočte doprava cez lesík. Za ním už vidíte Kvačany. Na začiatku dediny, hneď prvá odbočka vľavo. Po 250 metroch uvidíte tabuľu Privát Janka a oproti cez cestu a malý potôčik sa privát aj nachádza. Vitajte u nás a cítte sa ako doma. Ak prechádzte popri Lipt. Sielnici, tak ste zabudli odbočiť do lesíka :-)

Ak si predsa len zoberiete pre istotu aj navigáciu tu je naša GPS pozícia: 49.163257 , 19.536054